Sufity napinane


Ogłoszenie z kategorii: Wykończenia wnętrz, dodane przez: Zakład Remontowo Budowlany


Świaczysz podobne usługi? Dodaj własne ogłoszenie
Za darmo!

Sufity napinane

Sufity napinane


Cena sufitu napinanego w standardzie (prostokąt - kwadrat) to 200 zł/m2 - robocizna z materiałem.
Szkoda czasu na tynkowanie sufitu lub uciążliwy montaż płyt GK - szlifowanie i bałagan jaki powstaje przy tych pracach,malowanie - pękające łączenia na płytach. Zrób sufit napinany a będziesz miał/a spokój na lata.Zawsze będzie taki jak w dniu montażu. - piękny i gładki jak lustro.
Sufit napinany jest bardzo lekki, co nie powoduje obciążenia istniejącego stropu. W suficie napinanym można montować punkty oświetlenia tradycyjnego i niekonwencjonalnego (led, światłowód) oraz podświetlać go od góry. W suficie napinanym można również montować systemy wentylacji i nawiewu. Sufit napinany jest odporny na przenoszenie drgań. Jest antyelektrostatyczny, co oznacza, że nie przyciąga drobin kurzu i innych zanieczyszczeń. Sufit napinany utrzymuje temperaturę otoczenia, dzięki temu nie występuje na nim zjawisko skraplania się pary wodnej. Sufit napinany jest wodoodporny. Chroni pomieszczenie przed zalaniem z góry oraz stanowi ochronę przeciwwilgociową. Jeżeli zaistnieje taka potrzeba, sufit można umyć za pomocą wody i dostępnych środków czystości.Sufit napinany zastępuje
dotychczas montowane plyty z K_G ,nie ma pyłu po szlifowaniu, montaż trwa 1 dzień nie musisz wynosić mebli nie musisz malować.Dowolny wachlarz kolorów, kształtów i wzorów (możliwość nadruku obrazków i zdjęć)
- Różnorodność faktur folii (połysk, matowy, lustrzany, karbowany, metaliczny)Możliwość instalowania folii na ścianach. Cała lub częściowa powierzchnia sufitu może służyć jako źródło oświetlenia.W suficie możemy zamontować np. gwieździste niebo - robimy to w nowej technologi, bez użycia światłowodów . Gwarancja producenta na niezmienność koloru i struktury 15 lat.Sufity napinane to nowoczesne i ekonomiczne wykończenie każdego rodzaju wnętrza. Doskonale sprawdzają się zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych jak i lokalach użyteczności publicznej. Innowacyjna technologia umożliwia nadanie każdemu wnętrzu unikatowego i niepowtarzalnego wyglądu. W odróżnieniu od tradycyjnych sufitów podwieszanych, pozwalają one na całkowitą dowolność nie tylko w doborze koloru czy faktury, ale również kształtu sufitu. Nowatorski system montażu sprawia, że poza walorami estetycznymi mogą też pełnić funkcję ochronną (np. przed zalaniem). Sufity napinane są coraz częściej wybierane przez projektantów, architektów i budowlańców, jako doskonałe wykończenie każdego wnętrza. Dotyczy to zarówno nowych budynków, jak i tych remontowanych.

Od firmy: Zakład Remontowo Budowlany Wyślij wiadomość | Poproś o kontakt Pokaż profil Firmy

Telefon: 662001428,
E-mail: jnow1@wp.pl


Ogłoszenie z kategorii: Wykończenia wnętrz Koszalin,
dodane w dniu: 2023-02-19

Pozostałe ogłoszenia od Zakład Remontowo Budowlany :

WTYCZKA TUWI KONTAKT
wtyczka tuwi kontakt - wiadomość